Caprici

Destinácia: Španielsko, Katalánsko (Barcelona), Santa Susanna
Kód zájazdu: 1114578
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Caprici

TV piesočnatá pláž trezor klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha:
Hotel má skvelú polohu priamo na dlhej pláži s hrubozrnným pieskom, v tichšej časti (na okraji) obľúbeného strediska Santa Susanna. Leží neďaleko hlavnej promenády s barmi a obchodíkmi, hlavné centrum letoviska ja vzdialené cca 500 m od hotela. Pobrežie lemuju miestna železnička, vďaka čomu sa pohodlne dostanete aj do okolitých miest.

Ubytovanie:
K dispozícii sú: dvojlôžkové izby standard alebo superior/premium s možnosťou prístelky Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, klimatizáciou, trezorom (za poplatok), telefónom, SAT/TV a balkónom.

Stravovanie:
Možnosti stravovania: polpenzia, plná penzia (raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu).

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti.

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), odporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu.

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!   

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,67 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 7,70 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »

Partnerské cestovné kancelárie